Molim Vas da mi odgovorite na sledeće pitanje.Uradio sam labaratorisku analizu testosterona u krvi i dobio sam rezultat da nivo vrednosti testosterona iznosi 4.64.
    Da li ova vrjednost je previsoka, preniska ili je u granici normale. I šta da radim ako je vrednost niska, a utiče na erectilnu disfunkciju.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Ne znam da li je ova vrednost uredna ili ne posto svaka laboratorija u zavisnosti od tehnike kojom radi ima drugacije parametre normalnih vrednosti. Inace ako je snizen moze biti uzrok erektilne disunkcije dr vojinov