Poštovani,
    Već negde tri nedelje osećam peckanje, lakšu bol u desnom testisu. Bol brzo nestane, ali je neugodna i već dugo traje. Veličina oba testisa mislim da je ista kao i pre. Pri urniranju ili pri ejakulaciji ne osećam ni primećujem ništa neobično. Tri nedelje sam pio različite lekove (antibiotike zbog upale uva, tablete za proširenje krvnih puteva, tj. smanjivanje oteklina disnih puteva; a posebno tablete za opuštanje mišića koje u sebi nose sastojke antidepresiva).
    Može li biti da je bol u testisu nus pojava mojih problema u proteklo vreme i koje je Vaše mišljenje o odlasku na pregled?
    Hvala