Doktore,
    molim da mi rasjasnite nalaze. Urinokultura na bakteriju - zasejane podloge, ostale su sterilne. Spermokultura na bakteriju - izolovan je Staphulococcus albus. Spermogram - Volumen - 2,6x103/L; Izgled - beličast; PH-7,0; Br.sperma. u L-75x109/L; Pokretnih posle 30 min - 0,70; Slabo pokretnih 0,05; Nepokretnih - 0,25; Normalni oblici - 0,70; Patološki oblici - 0,30; Leukociti u v.p.-10-12; Eritrociti-0; Epitelne ćelije-1-2; Fruktoza-0; Aglutinacija spermat.-1,0;
    Pošto je uvećan broj Leukocita prisutna je infekcija.E, pitanje je da li je to infekcija koja je nađena u Spermokulturi i nju treba da lečim ili...? Da li mogu da se prave deca?
    Hvala