Poštovani,
    Imam 62 godine. Dana 29.02.2008. godine mi je urađena operacija AAA (aneurizme abdominalne aorte) na Institutu Dedinje. Posle te operacije ppojavila se impotencija i to je posledica takve hiruške intervencije, kako ste mi ranije odgovorili, ali imam problem sa spermom - ejakulacijom, koja uvek izostane, tzv. suva ejakulacija.
    Molim Vas da mi odgovorite šta je u pitanju i gde je problem? Orgazam doživljevam normalno, kao i pre operacije.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Problem je sto se intervencijom koja vam je uradjena ostecuju nervi koji su odgovorni za ejakulaciju te su tako i nayvane suve ejakulacije jer semena tecnost odlazi ka besici. dr vojinov