Poštovani,
    Prije gotovo mesec mi je veoma otekao levi testis. Otišao sam kod lekara i dijagnoza je bila epididimitis. Popio sam 10 tableta antibiotika od 1000mg i 10 od 500mg svako 12h ( ne mogu da se setim kako se zovu). Otok je spao, bol se smanjila, ali je i dalje prisutna, pored svega testis se smanjio više nego što je bio prije. Moj lekar je otišao na put, pa nemam s kim da kontaktiram.
    Molim Vas pomozite!
    P.S. Bol je još uvek prisutna, a imao sam problema i sa veoma retkom stolicom.