Poštovani doktore,
    Već nekih mjesec dana imam problema u smislu bolnog mokrenja, peckanja i boli u toku erekcije. Posebno mi se bol javlja nakon odnosa. Išao sam kod doktora i prvo mi je konstatovao uretrocistitis, kao terapiju sam dobio Ciprocinal 2x. Problemi nisu prestali, čak se i u međuvremenu počeo javljati i sluzavi, prozirni, lepljivi sekret iz uretre i sitne 2-3 bubuljice na glansu bijele boje. Radio sam urino kulturu, briseve na clamidiju, ureaplasmu, mikoplasmu i bris na kulturu i sve je ok, ništa nije pronađeno. Jedino još nisam radio nalaze na gljivice.
    Molim za savjet,
    Zoran, Banja Luka

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Mozete probati sa Conrposta caps 3 x 2 i da sada ponovite spermokulturu sa AB i bris uretre na bakteriolosku kulturu sa AB, ukoliko od tada niste uzimali antibiotike. dr vojinov