Imam 28 godina i imam erektilnu disfunkciju. Obavio sam urološki deo i lekar mi je rekao da je psihološke prirode i da uzmem Cialis. Uzeo sam taj lek, međutim efekta skoro da nije bilo, čak sam uzeo i duplu dozu.
    Interesuje me kako bi mogao sebi pomoći, šta da uzmem od lekova, jer Cialis skoro i da nema dejstva. Dodao bih i to da ER je takva da u 50 posto slučajeva postignem punu erekciju, ali ako skrenem misli, erekcija se izgubi za par sekundi, uglavnom je erekcija polovična. Takođe, strah od neuspeha me dodatno opterećuje, pa sam u jednom začaranom krugu, kao i stres pod kojim sam bio par godina. Dodao bih i to da sam zdrav, šećer, holesterol i pritisak su u granicama normale.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Pa i sami kazete da je disfunkcija posledica psiholoskih faktora. U knjigama pise - psihoterapija. Ne opeterecujete se lekovima i disfunkcijom to sve funkcionise norlano. dr Vojinov