Možete li mi nešto reći o kriptohizmu, mom detetu jedan testis šeta.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Kriptorhizam znaci nespustem testis u skrotalnu vrecu vec je negde zaostao na putu. Setajuci testis znaci da je on u kesi ali se povremeno podigne. Ovo drugo ne predstavlja veliki problem dr Vojinov

Komentari na pitanje: #13216

    • Moj sin ima godinu dana i jedan testis se jos uvek nije spustio, ne seta. Doktor nam je preporucio operaciju, ali ja nisam za to. Interesuje me do kog uzrasta moze da se ceka da se testis sam spusti ili ipak mora operativni zahvat??? Jako sam zabrinuta!!!