Unazad tri meseca imam bolove izražene najviše u levom kuku, međutim, manje ili više, bolovi se javljaju i u levom testisu. Imam utisak da ta bol potiče iz kuka, a da se povremeno prenosi do levog testisa. Kad je bol izražena u testisu, smanjen je u kuku.
    Da li to ima zajedničku vezu?

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Verovatno da ima, a veza mogu biti i problemi sa kicmom i da se bolovi tako prenose. Uradite testove na infekciju da bi bili sigirni da se ne radi o problemu mokracnih puteva, dr vojinov