Postovani,  Na obodu glavica penisa imam bobicaste izrasline bele boje velicine glave ciode. Da li mi mozete reci o cemu se radi i kako se to leci.

    Odgovoreno: 01. 10. 2007.
    •

      Radi se o mestu gde je jos po rodjenuprirasla kozica za glans penisa (fimoza). Po odlapljivanju te kozice ostaju bele tackica na obodu.

       Ass.mr sci.med. dr Sasa Vojinov

Komentari na pitanje: #1309

    • Aleksandar Jokic 15. 08. 2009.

      Postovani, i ja imam problem sa sitnim belim tackicama na obodu penisa. Interesuje me kako bih to mogao da otklonim, hvala

    • I ja imam te izrasline i voleo bi da ih uklonim kako i gde mogu to da uradim???