Imam sina od 3 godine koji je nedavno imao slepljenu kozicu sa glavicem   penisa i posle intervencije urologa koji mu je povlacenjem vratio kozicu u   normalno stanje resen nastali problem. Medjutim imamo dilemu jer smo culi   da   se situacija srascivanja kozice najcesce ponavlja pored redovnog   povlacenja   iste, dali postoji neka metoda osim hiruske koja bi to sigurno otklonila ?     S postovanjem !

    Odgovoreno: 01. 10. 2007.
    •

       Osim redovnog prevlacenja i toalete penisa ne postoji druga metoda. Kada  rana nakon intervencije zaraste, ne postoji mogucnost ponovnog srascivanja  kozice, izuzev ukoliko se higijena polnog organa ne odrzava na odgovarajuci  nacin.

       Ass.mr sci.med. dr Sasa Vojinov