Imam 38 godina, oženjen sam, imam dvoje dece. Imam bolove često u levom testisu i ispod leve strane trbuha, ako nemam odnos ili matrubaciju dva dana bolovi su sve jači, ne osećam želju više za sexom kao pre. Penis ne dostiže punu erakciju pri izbacivanju spermazotoida, a izbacujem kao neku vrstu zgrušene sperme, kao želatin, kao da mi je neki kanal zapušen. Pri mokrenju imam peckanje na vrhu penisa.
    Šta bi to moglo biti?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Infekcija . Potrebno je uraditi testove na infekciju bris uretre na Chlamydiu trachomatis, Mycoplasmu i ureaplasmu, birs uretre na bakteriolosku kulturu sa AB,spermokultura sa AB i urin na Trichomonas vaginalis. Nakon toga zapoceti sa AB terapijom. Koristiti prezervativ do izlecenja. Proveriti i suprugu na infekciju. dr vojinov