Poštovani doktore,
    Pre pet dana sam počeo da uzimam Tamsol kapsule. Već drugi dan sam primetio da se smanjila količina ejakulata. Peti dan, uopšte nisam imao spermu - ejakulat. Uputstvo sam čitao za neželjene efekte: abnormalna ejakulacija.
    Da li to podrazumeva i takvu drastičnu promenu, kad svršim da nema ejakulata - sperme. Da li da nastavim terapiju?
    Unapred hvala.
    Pozdrav,
    Atila

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #13058

    • Dvadeset pet dana pijem tamsol 04 miligrama, primetio sam da se ejakulat (sperma) smanjuje iz dana u dan, dok nije skroz nestala dvadeset petog dana. Molim vas da mi kazete, da li ce nakon prestanka uzimanja tamsola, ejakulacija biti normalna? U uputstvu pise, da se ejakulacija abnormalno povecava, kod mene je kontra! Puno hvala!