Poštovani,
    Molila bih Vas da mi objasnite šta su to kalcifikati/kalcifikacije? Susrela sam se s tim terminom prilikom čitanja nalaza mamografije moje majke, a ocu su pronađeni prilikom snimanja prostate.
    Da li je njihovo postojanje povezano sa nastankom tumora?
    Hvala Vam unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #12961

    • biljana spasic 14. 12. 2010.

      Molila bi da mi odgovorite sto su kalcifikati pronadjeni u prostati

    • Moj problem je prostata. Homogena sa kalcifikatima u regiji capsule hirurgike. Kako da izlecim svoj problem i sa kojim lekovima. Hvala