Nadam se da cete procitati ovu poruku, potreban mi je savet, a ne znam   kome da se obratim.   Juce sam saznao da mi devojka ima eserihiju koli, pa me interesuje da li   sam je i ja mogao dobiti tokom polnog odnosa.   Ako jesam koji su simptomi i koliko je to opasna bakterija i koje su   njene   posledice ukoliko se ne leci?     Hvala vam u napred!

    Odgovoreno: 01. 10. 2007.
    •

      Ukoliko je ona imala tu bakteriju u mokracnim putevima, niste je mogli  dobiti. Ukoliko se ona nalayi u vagini potrebno je uraditi bris uretre na  bakteriolosku kuturu i spermokulturu sa AB.