Postovanje   Moj suprug ima problem koji ne zna kako da resi. Bili smo kod urologa i   receno nam je da je sve u redu sa strane urologije, i da on nije za to   kompetentan ali mi neznamokome da se obratimo dalje.   Naime o cemu se radi. Moj suprug oseca bol u predelu penisa na prednjoj   strani, pojavila se neka tvrda zila koja mu smeta i kada penisa stoji   normalno i kada ima erekciju. Bol je dosta neprijatan i veoma mu smeta.   Oseca neprijatnost i bol u toku seksa.   Inace mesecima nema potrebu za seksom, a kada imamo odnose to traje veoma   kratko, brzo svrsava sto mu jako smeta.   Molimo vas da nam odgovorite i pomognete sta da radimo i koji je problem,   kao i to kome da se javimo za savet. Unapred hvala. Lea

    Odgovoreno: 01. 10. 2007.
    •

      Moguce - Induratio penis plastica - Pejronijeva bolest. Kod muskaraca nakon 40 godine oziljno zadebljanje na omotacima penisa koje daje bol pri  erekciji, kriv penis i nemogucnost odnosa. Leci se injekcijama i hirurski. Potreban je pregled.