Poštovani,
    moj problem je sledeći: imam osjećaj da mi se tečnost zadržava u želucu, takođe imam osjećaj da su mi mokraćni kanali ne funkcionišu baš najbolje, jer kada idem da mokrim to traje strašno kratko i često se ponavlja. Nemam nikakav bol, već samo taj problem sa mokrenjem koje traje kratko.
    Molim Vas odgovorite mi šta to može biti?

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Mozda se radi i o infekciji mokracnih kanala. Da bi bili sigurni potrebno je uraditi testove na infekciju bris uretre na Chlamydiu trachomatis, Mycoplasmu i ureaplasmu, birs uretre na bakteriolosku kulturu sa AB,spermokultura sa AB i urin na Trichomonas vaginalis. Po potrebi nakon toga uzeti AB. dr Vojinov