Poštovanje,
    imam problema sa erekcijom i u tom kontekstu planiram da kupim vakum pumpu. Šta generelno mislite o njima, izazivaju li nus - efekte i da li među njima postoji razlike budući da postoji vep koji košta dvadeset hiljada din, a sa druge strane pumpe vrlo kvalitetne od 4 hiljade din.
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Ne znam razluku izmedju pumpi ali su one do pre 10 godina bile prva linija u lecenju problema sa erekcijom. Ukoliko vam lekovi tipa Cialisa Levitre ili Vijagre ne pomazu onda su vaku mpumpre resenje za vas. Ukoliko ih pravilno primenjujete komplikacije su retke. dr Vojinov