U nalazu urina pronađena mi je bakterija klebsiela pneumomium i to 1.000.000/ml. Lekar mi je prepisao prema urađenom antibiogramu Cipralex i to da popijem dve kutije 2x 2 od 500 mg, i nakon toga kutiju Pipegala. Svuda sam na netu pročitala da je za te urinarne infekcije potrebno manje dana lečenja i ne tolike količine anmtibiotika sa kojima se ne treba zezati i često ih piti.
    Šta Vi mislite o tome, da li da promenim lekara i kakvu bi mi Vi terapiju prepisali?