Poštovani,
    Kod supruge je nađena u CV brisu hlamidija. Kaže ginekolog da sam joj ja preneo, a pošto ona odavno ima problema sa nekim peckanjem, odavno sam joj i preneo. Pročitao sam na netu koji su simptomi hlamidije kod muškaraca i ja nemam ni jedan od njih osim jednog, a to je da ne mogu da vršim malu nuždu onom brzinom kao ranije, znači duže mi traje mokrenje i ne mogu da izbacim sve do zadnje kapi, pa ostane trag na vešu od urina. Ipak, koliko sam pročitao to je simptom benigne hiperplazije prostate, a ne hlamidije. Recite mi nešto o tome.
    Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Moze biti simptom i jednog i drugog. Zavisi od vasih godina. Ispod 40 ne mozete imati hiperplaziju prostate. Proverite i vi bris uretre na Chlamydiu. Ne znaci da je i vi morate imati. dr Vojinov