Imam problem sa penisom, u stanju erekcije samo je jedna trećina normalne debljine, od korena prema vrhu. Ostali deo je sužen i nema odgovarajucu debljinu. Kao da nema dovoljno krvi u penisu, a kad nema erekcije izgleda sve normalno.
    Šta može biti uzrok?

    Odgovoreno: 11. 10. 2008.
    • Potreban je pregled urologa. Nisam pročitao u knjigama da postoji oboljenje gde je jedan deo penisa uži , a drugi širi. Verovatno se radi o anatomskoj varijaciji, a ne patologiji.