Imam 21 god i pre nekih 5-6 meseci na polnom organu mi se pojavlo puno akni ili kako hrvati kažu \"pristica\" i do dan danas se nisu povukle. Neke od njih su kao čvorici tvrde, a iz nekih kada se pritisnu izađe malo belog sekreta. Uglavnom se nalaze sa unutrašnje strane polnog organa.
    O čemu se radi i šta bih mogao da koristim od lekova, masti, kako bi nestale?

    Odgovoreno: 11. 10. 2008.
    • Ne postoje masti koje bi u potpunosti uklonile problem. Radi se o lojnim zlezdama koje se zacepe i mogu i da se upale. Ukoliko dodje do upale koristite garamycin mast spolja. dr Vojinov