Poštovani doktore,
    Već dve nedelja imam bol prilikom mokrenja, koji se vremenom smanjuje. Pored toga javlja mi se i bol na desnoj strani iznad penisa, koji nije stalan i jak, ali zna da bude neprijatan. Na fudbalu sam dobio udarac loptom u predelu penisa i testisa, ali nije bilo nikakvog podliva ili crvenila nakon toga. Noć pre toga udarca sam spavao bez odeće.
    Šta mi savetujete.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 10. 2008.
    • Da uradite testove na infekciju - briseve uretre na bakterije i spermokultura sa AB. Verovatno se radi o infekciji. Kada date te nalaze krenite sa antibiotikom koji se zove Ciprocinal tbl 500 mg 2 x 1 do dobijanja rezultata.
      dr Vojinov