Poštovani doktore,
    Da li je moguće da od kondoma počne da me pecka penis, ali ne u toku mokrenja, nego tek nakon njega i da mi se pojave bolovi između penisa i testisa nakon seksualnog odnosa i zašto baš posle tog seksualnog odnosa, a do tada je sve bilo u redu (koristim durex)? Usput, nikada nisam bio kod urologa, ali mi se na testisima (pre par meseci) pojavilo nešto u vidu bubuljice, samo za nijansu veće, ali me ne boli  i čini mi se kao da je u sklopu tačkica koje se nalaze na testisima, a i mogu da ga iscedim.
    Koji je moj problem i kako ga rešiti?

    Odgovoreno: 11. 10. 2008.
    • Ne treba cediti, jer će se upaliti, pa će nastati veći problem. Od kondoma ne možete dobiti infekciju koju imate (upala prostate daje takve tegobe). Potrebno je uraditi testove na infekciju i to lečiti antibioticima.
      dr Vojinov