Koliko je opasna sledeća dijagnoza: u desnom bubregu manja parapijelična cista dim 9mm? Pacijentkinja ima 69 godina.
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 10. 2008.

Komentari na pitanje: #12410

    • Postovanje, prije dvije godine mi je otkriveno par parapijelicnnih cisti na lijevom bubregu. . Terapije nije bilo ali me povremeno boli. . Sklona sam urinarnim infekcijama i pronadjena je eserihija coli. . Pijem cajeve. . . Brusnica. . Da li sam u opasnosti? Unaprijed hvala. .