Već neko vreme mi se pojavljuju neke bele površine po testisima, nešto nalik flekama. One su znatno svetlije boje od kože i na tim mestima se peruta koža i nekada se mogu videti male naprsline kože na tom mestu. S vremena na vreme se to povuče ili se pojavi na mestu pored.
    Da li bi mogli da mi kažete nešto o tome, da li je to nešto značajno i treba li da posetim lekara ili je to neka normalna pojava?