Poštovani doktore,
    Analiza nakon 35 minuta: progresivni 28%; Neprogresivni 9%; Imotilni 63%; Vitalitet 59%
    Analiza nakon 60 min.: Progresivni 27%; Neprogresivni 8%; Imotilni 65%, vitalitet / %
    Analiza nakon 90 min.: Prog. 23%; Neprog.9%; Imotilni 68%; Vitalitet /%
    Morfološka slika: Normalni oblik 62%; Devijantni 38%; Devijacija na glavi 15%; devijacija flagulem 23%; Kombinirane malformacije 0 %; Okrugla temna glava 4%, Bez akrozoma 3%;  Zavijeni flagelum 12%; Anguliran flagelum 9%; Kopljasta glava 3%, i piriformna glava 5%
    Rezultati Citograma: Germinativni kletke (ima); Epitilni kletke (ima); Er (nema), Le (nema) Debris (nema).
    Spermatozoiden indeks: Normalan.
    Dajte dijagnozu i neku terapiju.
    Unapred hvala