Ponekad imam veoma često mokrenje, na nekih pola sata - sat., šećer u običnim analizama mi je u granicama normale. Druge testove nisam radio. Prostata nije uvećana i nemam otežano mokrenje. Zdravstveno osiguranje nemam... Zahvaljujem. Nisam rekao da testu na količinu mokraće koja zaostaje nakon mokrenja je neznatna. Doduše, pre par godina. I ranije (pre par god.) sam imao istih problema dok sam posećivao urologa. Sada imam 50 godina.
    Na osnovu eventualnih uzroka šta raditi preventivno?

    Odgovoreno: 11. 10. 2008.
    • Bris uretre na bakterije i sperma na bakterije( spermokultura) da bi se iskljucila infekcija., Mozete koristiti Tamsol tbl 1 x 1 nekoliko meseci. Ukoliko postoji infekcija neophodna je antibiotska terapija. Uraditi nalaz PSA (tumorski marker prostate) dr vojinov )