Ovo traje već neko duže vreme, ali se javljalo povremeno, a sad je stalno. Naime, moj problem je jako učestalo mokrenje. Nije infektivne prirode, jer je urino kultura sterilna i uriniran, ne po malo, nego dosta. Najteže mi je noću kad u najboljem slučaju moram da ustanem bar 4 puta, a nekad i do 10 puta. To me budu i jako remeti san. Danju mi je takođe jako teško, zato izbegavam da pijem tečnost, kafu, čajeve, ali ništa ne vredi. Od tableta koristim kontraceptive, ali ne verujem da oni utiču, jer je i pre njih bilo isto.Ovo već postaje i psihički problem.
    Šta da radim?

    Odgovoreno: 11. 10. 2008.
    • Uraditie bris uretre ba bakteriolosku kulturu sa AB i na Chlamydiu. Nakon toga uzeti Ciprocinal tbl 500 mg 2 x 1 tokom 10 dana, iako ne bude pozitivan nalaz,. Ukoliko se stanje održava uraditi urodinasko ispitivanje (kojim se moze utvrditi postojanje hiperaktivne besike). dr vojinov