Imam problem sa delom kože na polnom organu, a problem je taj što kad dođe do erekcije penisa, koža koja prekriva glavu penisa je toliko uska da tokom odnosa usled povlačenja te kože napred i nazad, dolazi do pucanja kože, zato što je mnogo manja i posle svakog odnosa imam mnogo problema dok te pukotine saniram, a dosta su bolne.
    Imate li predlog kako to da rešim ili kome da se javim od lekara da taj problem sredim.
    Unapred hvala