Ponekad imam veoma često mokrenje, na nekih pola sata - sat., šećer u običnim analizama mi je u granicama normale. Druge testove nisam radio. Prostataa nije uvećana i nemam otežano mokrenje. Zdravstveno osiguranje nemam...
    Zahvaljujem

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • U zavisnosti od godina i terapija, ali možete početi sa lekom koji se zove Tamsol, a prema godina raditi testove na infekciju ili UZ prostate sa merenje količine mokraće koja ostaje nakon mokrenja.
      dr Vojinov