Moj sin od 4.5 godina još uvek nije izbacio noćno mokrenje. Obavezno ga budim oko ponoći, a ponekad i oko 5 ujutro. U toku dana mokri 3 do 4 puta dnevno, ali nekako isprekidanim i tankim mlazom. Pri tom se ne žali na peckanje, svrab ili nešto drugo. Radili smo urin i urinokulturu i sve je u redu.
    Da li treba nešto da preduzimam zbog tog isprekidanog mokrenja?

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Potrebno je i da uradite UZ prostate bubrega i mokraćne bešike sa merenjem količine mokraće koja ostaje po završenom mokrenju. Ukoliko je taj nalaz uredan, a infekcija se ne javlja ne morate brinuti.
      dr Vojinov