Doktore,
    pre nekoliko meseci sam naglo izgubio noćne i jutarnje erekcije. Pre toga je sve bilo normalno, ali odjednom su nestale. I od tada se javljaju povremeno. Nekad imam osećaj da je sve nomalno, imam i noćne i jutarnje (u većini slučajeva imam samo noćne bez jutarnje), ponekad nemam ni noćnih ni jutarnjih, nekada su potpune, nekada nisu. Dešava mi se često u toku dana da imam erekciju, bez stimulacije i to traje nekoliko minuta. Pošto sam pročitao da nedostatak ovih erekcija ukazuje da fizičku impotenciju, interesuje me da li je to kod mene slučaj zato što je povremeno imam erekcije. Imam 22 godine.

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Nije obavezno da imate jutarnje erekcije. Noćne su praktično bez značaja. Ukoliko erekcija funkcioniše u trenucima kada je to neophodno, ovaj problem povremenog odsustva jutarnje erekcije ne treba da Vas zabrinjava.
      dr Vojinov