Čuo sam za ljek PROVIGRO, međtim ne znam ništa detaljnije za taj ljek. Znam samo da lječi erektilnu disfunkciju. Imam 33 godine i iz Makedonije sam. Mogu li da uzmem ovaj ljek i da koristim i molim Vas detaljnije da mi pojasnite šta je ovaj ljek i kako deluje i kako da se koristi i šta je najvažnije, da li smijem koristiti, da li štetno utiče na srce i uopće na zdravlje.
    Da li ovaj lijek je efikasnii od Viagre, Lavitra ,Cialis i što je najbitnije bezopasan. Može li ovaj ljek da se kupi u Makedoniji i kolika je njegova cjena.
    Unapred hvala i vrlo bi bio zadovoljan Vašim odgovorom, jer sam vrlo zainteresovan .

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Za Provigro nisam čuo i predpostavljam da je na biljnoj bazi. Pravi lekovi za erektilnu disfunkciju su Levitra, Cialis (20evra), koji se mogu uzeti uz predhodnu konsultaciju kardiologa i urologa.
      dr Vojinov