Poštovani doktore,
    imam 43 godine i pre godinu dana sam imao upalu prostate, nisam imao nikakve bakterije i spermogram mi je bio u redu. Dobijao sam injekcije longacef 2gx1. Međutim, posle 7 injekcije sam dobio retku stolicu, pa sam prekinuo terapiju. Posle toga mi je bilo dobro, pa sam nastavio da pijem prostanol uno. Pošto sam se ponovo prehladio javile su mi se iste tegobe kao pre godinu dana.
    Moje pitanje je: šta sada mogu da pijem od lekova?

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.

Komentari na pitanje: #11927

    • Imam ucestalo mokrenje dali je dobar lek, prostanol uno.