Poštovani doktore,
    lekar mi je konstatovao da imam kondilome, pa sam ja malo zbunjen i potrebno mi je Vaše mišljenje. Do skoro sam bio u dugogodišnjoj vezi sa devojkom (inače prvi smo partneri jedno drugom) koja je prekinuta....devojka je redovno odlazila kod ginekologa i nije nikakvih problema imala sa hpv-om...doktor je rekao da je moguće dobiti kondilome ne sexualnim putem i za to naveo kao primer javni toaleti (pred početak leta sam mesec dana radio na nekom gradilištu, a i student sam), možda čak i na moru???....da na pomenem da od tada nisam upražnjavo nikakav sex (od raskida).
    Zanima me da li je moguće i kolike su šanse da se kondilomi dobiju ne sexualnim putem?
    Hvala