Poštovani doktore,
    Nedavno sam počeo da osećam neprijatan bol u predelu između čmara i testisa. Kada se pojavi bol-tupo tištanje, javlja se i malaksalost. Izvršio sam detaljne preglede prostate i nalazi su uredni. Imam 52 godine. Šta može biti u pitanju i šta mi predlažete?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Predlažem da se čuvate prehlade, ne vozite bicikli i izbegavate žestoka alkoholna pića i začinjenu hranu. Ti bolovi mogu poticati od hronične upale prostate. Ukoliko ste uradili testove na infekciju savetujem najmanje 15 dana AB + Conprosta caps 3 x 2 nekoliko meseci.
      dr Vojinov