Poštovani,
    moje pitanje je sledeće: pre nekog vremena na kožici oko glavića primetio sam sitne bele tačkice ili naslage da ih tako nazovem, jer ih je moguće odstraniti ako ih zagrebem noktom, inače sve je normalno i ne osećam nikakve simptome, osim tih belih naslaga, kojih nekad ima više, a nekad manje. Probao sam da ih namažem Cansten kremom, jer sam sumnjao na gljivice, ali nikad ne nestanu u potpunosti i posle nekog vremena opet se poveća broj...
    Bio bih Vam zahvalan ako bi mi mogli reći šta bi to mogo da bude i čime bih mogao da pokušam da to tretiram.
    Unapred hvala!