Poštovani doktore,
    imao sam hlamidiju pre jedno dve godine, ali sam se od toga izlečio, međutim od tada (pred seksualni odnos, kada mi je penis u erekciji) imam pojačnu sekreciju, lučim više nego što bi trebalo, pa mi to pravi smetnje pri seksualnom odnosu.
    Da li to ima neke veze sa prostatitisom i kako da se rešim pojačanog lučenja?
    Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Potrebno je ponovo uraditi bris uretre na Chlamzdiu i ostale briseve kao i dati spermokulturu sa AB. Nakon toga uvesti AB terapiju jer pojacana sekrecija moze biti posledica prostatitisa dr vojinov