Po prvi put sam imao odnos pre nekih godinu dana i jako brzo sam došao do orgazma, mislio sam da će to vremeno da se sredi, ali i posle skoro godinu dana redovnog sexualnog odnosa je isto, ponekad se desi da izdržim malo duže, ali je to retkost. Ne znam u čemu je problem. Pa, Vas pitam kome mogu da se obratim povodom toga?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • I masurbirajte 20 minuta pre odnosa ili II koristite kondom (smanjuje nadraženost) ili III koristite gel Xylocain 2% spolja 20 minuta pre odnosa (anestetik).
      dr Vojinov