Poštovani,
    imam 25 godina. Pre otprilike tri godine pojavilo mi se nešto nalik visećem mladežu (braon boje) na korenu penisa. Od tada, u odredjenim vremenskim intervalima pojavila su mi se još tri manja. Takođe, na samom vrhu penisa, tačnije otvoru mokraćnog kanala pojavilo mi se malo ispupčenje (iste boje glavica) koje se ne uvećava, niti stvara neke propratne tegobe.
    Zanima me da li su te dve pojave u korelaciji.
    Molim za savet dok ne odem na pregled.

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Verovatno se radi o kondilomima koji mogu da se jave na svim delovima kože i čak u mokraćnom kanalu. To je virusno oboljenje i neophodno je ukloniti te promene da se dalje ne bi širile.
      dr Vojinov