Dešava mi se da čim se malo prehladim, češće idem da mokrim. U toku noći ustajem više puta. Nemam nikakvih bolova, peckanja i tegoba.To mi se desava neki put i kad sam potpuno zdrav.
    Zamolio bih Vas da mi pomognete, tako što ćete mi reći da li postoji neki čaj ili lek!!!!

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Zavisi od godina koju terapiju treba primeniti. Ukoliko ste mladji testovi na infekciju su potrebni, ukoliko imate više od 50 godina potrebno je uraditi UZ prostate sa količinom mokraće koja ostaje u bešici nakon mokrenja. Od nalaza zavisi i terapija.
      dr Vojinov