Pre 10god. mi je otkriveno da imam kamen veličine 9mm u levom bubregu, koji se nalazi na samoj ivici da krene. Imao sam obilno krvavljenje u mlazu iz penisa. To mi se i sad dešava, sad to traje već 3 dana s tim što sad imam i velike komade zgrušane krvi.
    Molim mišljenje.
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Kamen može da se razbija aparatom koji se zove ESWL, pošto je dovoljno velik. Krvarenje nije povezano sa kamenom ukoliko on nije krenuo u kanale. Morate uraditi UZ mokraćne bešike, da bi se isključila neka druga oboljenja koja mogu dovesti do pojave krvi u mokraći.
      dr Vojinov