Moj suprug se već duže vreme žali na bol u mošnicama koji se širi u predelu butina. Išli smo kod lekara tri puta i svaki put kaže da je sve u redu. Inače kada suprug jede brokoli njemu se bol smanjuje, pa čak i nestane, ali se vremenom ponovi.
    Interesuje nas možete li nam reći šta može biti uzrok bola u mošnicama i u predelu butina i koji je Vaš savet. Suprug inače nema problem sa mokrenjem.
    Unapred Vam se zahvaljujemo,
    Lea i Marko

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Potreban je urološki pregled - UZ prostate i testisa, rektalni pregled, testovi na infekciju. Tegobe takvog karaktera može da da hronično upaljena prostata. Ukoliko tegobe prolaze npr. u toploj vodi, to je još jedan pokazatelja da se radi o infekciji prostate.
      dr Vojinov