Poštovani,
    Imam 18 god. Imam problema sa mokrenjem, još od pre 2,3 možda i više godina. Nemam poremećeno mokrenje, mokrim redovno, na snimanju bešike utrazvukom utvrđeno mi je da se ona potpuno prazni, i to je u redu. Međutim, kada mokrim, mlaz je solidan, možda malo slabiji neki put, ali kao da mi malo mokraće zaostaje u polnom organu, pa moram, tako da kažem, da je iscedim..ako me razumete. To se desava i sa spermom. Drugo pitanje je vezano za to što kada prevučem kožicu preko glavića boli me, teško mogu da je vraćam nazad.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Verovatno se radi o infekciji, što se tiče prvog i pitanja i to infekciji prostate. Potrebni su testovi na infekciju da bi se ona iskljulila ili potvrdila. Što se tiče kožice, radi se o relativnoj fimozi, leči se manjom hirurškom intervencijom (obrezivanjem).
      dr Vojinov