Već neko vreme imam neke izrasline na penisu, posebno pri vrhu. Na koži ima nekih koji su otprilike prečnika 1mm, a puno sitnijih ima, kako da kažem, po ivici glavića. Informisao sam se ovde i čini mi se da je to HPV virus. Samo da napomenem da još nisam bio u odnosu sa devojkom, baš iz straha zbog toga i interesuju me načini lečenja, da li mogu imati odnos sa devojkom preko kondoma?
    Hvala puno.
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Možete. Leče se hirurškim ukljanjanjem. Ukoliko niste imali odnose teško da se može raditi o kondilomima. Izrasline po obodu glavića su normalna pojava. Potreban je pregled urologa, da bi se utvrdilo da li se radi o kondilomima ili ne.
      dr Vojinov