Poštovani doktore,
    Da li je moguće da posle operacije fimoze ona ne uspe, jer nije rađeno klasično obrezivanje, već skinut samo deo kožice i da li je potebno raditi neke vežbice, jer rana jako boli ili sačekati nekoliko dana i početi s tim?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Obično operacije uspe. Još nisam čuo za delimično skidanje kožice. Vežbe ne postoje. Rana kao i svaka rana boli do mesec dana nakon toga se tegobe postepeno smanjuju i nestaju.
      dr Vojinov