Pozdrav,
    Pre 4 meseca sam radio neke vežbe za uvećanje penisa tegovima i posle 3meseca od početka pojavile su se bele, male bubuljice na obodu glansa, ali ih nema na kožici penisa, nego samo na početku glansa.
    Možete li mi pomoći čime ovo da uklonim, nikad pre to nisam imao.
    Hvala

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Nije potrebno ukljanjanje tih promena. Radi se o mestu gde je u detinjstvu kožica penisa vezana za glans (fimoza). Uvek su bile tu manje ili više izražene. Ne diraju se.
      dr Vojinov