Svekrva je imala operaciju bubrega i izvađen je levi bubreg. 7 dana nakon izlaska iz bolnice kaže da urin ima neprijatan miris.
    Da li treba uraditi urinokulturu? Pije Ciprocinal, što je savetovana terapija nakon otpusta.

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Ukoliko antibiotik Ciprocvinal ne deluje na prisutnu bakteriju , urinokulturom ce se dobiti bakterija i onda promeniti AB. Ukoliko deluje nalaz ce biti uredan. Promena mirisa urina ne znaci istovremeno i infekciju dr vojinov