Imam 22 god. Od pre dva dana sam primetila kako kad mokrim imam bolove i kako mi se svaki sekund ide u WC na malu nuždu. Čak i kad obavim nuždu imam osećaj kako mi se opet mokri, a i boli me. Takođe sam primetila da u mokraći ima krvi, ne mnogo, ali je mokraća bledo crvenkasta. Inače imam redovne menstruacije, a i odnose sa partnerom.
    Zabrinuta sam, pa Vam se obraćam da Vas pitam šta je to?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Potrebno je dati urin na UK sa AB i zapoceti sa AB terapijom Ciprocinal od 500 mg 2 x 1, do nalaza urinokulture. Radi se o upali besike koje je najucestalije urolosko obljenje. Postoje upale koje su pracene i pojavom krvi u urinu. Potrebno je i preventivno uraditi i UZ mokracne besike. dr vojinov